ХТО МИ?

Робимо справи яскраво

Як підвищити ефективність перемовин, змусити власних співробітників згадувати робоче відрядження з теплотою в душі та широченною посмішкою на обличчі? Або ж як вразити своїх ділових партнерів, та продемонструвати що справи твого підприємства йдуть не гірше за шикарний океанський лайнер? Це ті запитання, відповіді на які постійно доводиться шукати керівнику успішного бізнесу. Та де ж знайти на них відповіді?

А їх вдосталь у StarMice. Ми – агентство п’ятизіркового сервісу, яке спланує, організує та простежить за виконанням будь-якого корпоративного івенту. Як то конференція, зустріч, ділові перемовини, навчальні поїздки, або просто відпочинок корпоративного персоналу, який потрібно зробити друзями.

Фантазія на має обмежень

Якщо немає різниці, де проводити вищезгадані заходи, то чому би не провести їх так, аби фантазія почала заздрити сама собі, лише від думки про таке? Навіщо розмовляти в запиленому офісі, якщо це можна зробити прямо в термальному родовищі в Ісландії, або на гірськолижному курорті в Новій Зеландії, чи пустельної розкоші Катару, або всередині картинки для робочого столу з райським узбережжям… Перераховувати можна до не схочу.

StarMice забезпечить вашу фантазію поживними речовинами, які не будуть витрачатися на планування та організацію поїздки. Ми створимо для вашого колективу такі умови, щоб кожен думав лише про справу. Й трохи про відпочинок.

EN